_

درباره من

دکتر مونا نوروزی

دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی متولد سال ۱۳۶۵ هستند و درجه دکتر عمومی دندانپزشکی خود را در سال ۱۳۹۱ از دانشگاه آزاد اسلامی تهران اخذ کردند و دوره تخصصی ترمیمی و زیبایی خود را پس از ۳ سال در سال ۱۳۹۴ در دانشگاه دندانپزشکی کرمان با موفقیت و با اخذ مدرک بورد تخصصی به پایان رساندند. امور تخصصی که در کلینیک اسمایل آرک انجام می شود شامل کلیه خدمات تخصصی طراحی لبخند، از جمله لمینیت سرامیکی، ونیر کامپوزیت، بلیچینگ و درمان های تخصصی بازسازی تاج مثل ترمیم های کامپوزیت (هم رنگ دندان) و روکش های تمام سرامیک است.

اینجا تجربه مهم است

10+خدمات حرفه ای
96%رضایت مراجعین
200+مشاوره رایگان
800+مراجعه کننده

با خدما ما بیشتر آشنا شوید

_

ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی  و دندانپزشکی زیبایی با بهترین تجهیزات و بهترین متخصصان

  • طراحی لبخند
  • لمینت سرامیکی
  • لمینیت کامپوزیتی
  • بلیچینگ (سفید کردن)
  • روکش تمام سرامیک زیبایی
  • ترمیم همرنگ دندان
_

خدمات ما

_

نظرات مشتریان ما چیست ؟

مهسا جعفری
من دو ساله کامپوزیت دندان انجام دادم و از طرح لبخندم که خیلی جذاب و زیبا شده کاملا راضی هستم، به طوریکه همش دوست دارم لبخند بزنم و هر جا که میرم دندانهایم را به همه نشون میدم .من اعتماد بنفس فعلیم رو مدیون دکتر نوروزی هستم که با وجود وضعیت دندانهایم اونا رو به بهترین شکل ترمیم کردن
سارا ملکی
من به عنوان کسی که بسیار از دندانپزشکی ترس داشته همیشه دارم نظرم می زارم. خانم دکتر نوروزی پزشک فوق العاده خوبی هستند حدود 1 ساله پیش ایشون ویزیت میشم و پیشنهاد من به  اونایی که از دندانپزشکی میترسن خانم دکتر هستند چون با حوصله و صبری که دارند احساس ناراحتی نخواهید کرد.
شایان عزیزی
من 3 سال پیش تصمیم گرفتم سال جدید را با اصلاح طرح لبخندم شروع کنم و در حقیقت کامپوزیت‌دندان را به خودم عیدی دادم. ده روز قبل از تحویل سال به دندانپزشک مراجعه کردم و تمام دندانهای جلویی را کامپوزیت کردم. واقعا از نتیجه آن خوشحالم چون وقتی که برای دید و بازدید عید به خانه اقوام و فامیل و دوستان می رفتم؛ همه از تغییر ظاهر دندانهایم تعریف می‌کردند و خودم هم از کاشت کامپوزیت دندان راضی هستم.
الهه نوروزی
من به مدت 2 سال بیمار دکتر نوروزی هستم ، تمام ترمیم ها و اصلاحات دندانم عالی و بدون هیچ دردی انجام شده ،محیط مطب هم آرامش بخش و پرسنل حرفه ای دارند.
داوود معماری
به توصیه یکی از دوستانم برای اصلاح دندان های جلویی که شکسته بود به مطب دکتر نوروزی مراجعه کردم و متوجه شدم که با استفاده از کامپوزیت می‌توانم این دندان را اصلاح کنم. کاشت کامپوزیت دندان روی دندانم حدود یک ساعت طول کشید و زمانیکه به طور کامل نصب شد؛ ظاهر دندانم اصلاح شده بود و هیچ تفاوتی با سایر دندان های طبیعیم نداشت. من از انتخابم خیلی راضی هستم و ایشون را به هر کسی که مشکل سابق من رو دارند پیشنهاد می کنم.