هزینه کامپوزیت دندان در تهران

کامپوزیت دندان یکی از پرطرفدارترین روش های مورد استفاده در دندانپزشکی، برای اصلاح طرح لبخند است. در این مطلب به هزینه کامپوزیت دندان در تهران می پردازیم. کامپوزیت در واقع موادی خمیری شکل است که توسط دندانپزشک بر روی دندان ها جهت فرم دهی قرار می گیرد. این روزها داشتن لبخندی زیبا، یکی از دغدغه های بسیاری از افراد جامعه است که خوشبختانه با پیشرفت علم، داشتن دندان هایی سفید و یکدست، دیگر یک آرزو نیست.

روش های گوناگونی از جمله لمینت سرامیک، لمینت کامپوزیت، بلچینیگ یا سفید کردن دندان، روکش تمام سرامیک دندان و ترمیم همرنگ دندان برای طراحی لبخند وجود دارد که هر یک از این روش ها را با توجه به تشخیص دکتر دندانپزشک زیبایی و ترمیمی، می توان استفاده کرد.

ارزان ترین کامپوزیت دندان درتهران

چه عواملی بر هزینه کامپوزیت دندان تاثیر می گذارد؟

قیمت انواع مختلف کامپوزیت دندان

هزینه کامپوزیت دندان در سال 1400 چقدر است؟

هزینه کامپوزیت دندان در تهرانارزان ترین کامپوزیت دندان درتهران

کامپوزیت دندان با توجه به اینکه در یک جلسه قابل انجام است و هزینه به صرفه تری نسبت به دیگر روش ها، از جمله لمینت سرامیک دارد، آن را به یکی از روش های پرطرفدار در طراحی لبخند تبدیل کرده است. هزینه این روش به واحدهای کامپوزیت بستگی دارد. کامپوزیت ها با توجه به برند و کشور سازنده، قیمت های متفاوتی دارند.

به طور کلی برندهای مورد استفاده در ایران کامپوزیت سوئیسی، آلمانی، آمریکایی، کرده ای و ژاپنی است که کامپوزیت های سوئیسی و کره ای هزینه معقول تری نسبت به دیگر برندها دارند. این نکته قابل ذکر است که ماندگاری و دوام برند آمریکایی و آلمانی نیز از دیگر برندها بیشتر می باشد. به طور کلی برند اشترومن کشور سوئیس با ارائه کامپوزیت های باکیفیت و بادوام، جزء برندهای مشهور و ارزان محسوب می شود.

چه عواملی بر هزینه کامپوزیت دندان تاثیر می گذارد؟

کامپوزیت دندان یکی از بهترین روش‌های اصلاح طرح لبخند است. در این روش علاوه بر سفیدتر کردن دندان‌ها، کاستی ها و معایب آن‌ نیز ‌پوشانده می شود. کامپوزیت به چهره افراد جذابیت می‌ بخشد و زیبایی لبخند را دو چندان می کند. عوامل گوناگونی بر متغیر بودن هزینه کاموزیت موثر هستند. به طور مثال تعداد دندان های مورد نیاز برای چسباندن مواد کامپوزیت، فرم دندان ها، میزان تخصص دندان پزشک و نوع مواد مصرفی، از جمله عواملی هستند که بر قیمت این روش تاثیر گذار هستند.

اگر یک دندان نیاز به کامپوزیت داشته باشد، یعنی دندان شما به یک واحد کامپوزیت نیاز دارد و هزینه کامپوزیت دندان نسبت به زمانی که چندین دندان نیاز به کامپوزیت دارد، کمتر خواهد بود. برای محاسبه ی قیمت نهایی کامپوزیت دندان، هزینه یک واحد کامپوزیت در تعداد دندان های کامپوزیت شده ضرب می شود. این نکته قابل ذکر است که به طور کلی هزینه این روش نسبت به لمینت سرامیک دندان کمتر می باشد. با مراجعه به لمینت سرامیک بهتر است یا کامپوزیت، می توانید از دیگر تفاوت های این دو روش مطلع شوید.

قیمت انواع مختلف کامپوزیت دندانقیمت انواع مختلف لمینت کامپوزیت

مواد کامپوزیت در بازار دندانپزشکی دارای برندهای متفاوت بوده و هر برند کیفیت و عمر متفاوتی با دیگر  برند ها دارد. لازم به ذکر است که اکثر برندها دارای کیفیت استاندارد می باشند و مراحل لازم در جهت بهداشت و کیفیت را گذرانده اند. براساس تجربه می توان گفت بهترین برندهای کامپوزیت مخصوص کشورهای آمریکا و ژاپن و آلمان و سوییس می باشد که برندهای معتبر و مرغوب تر از نظر هزینه، نسبت به دیگر برندهای گران تر هستند.

از جمله عواملی که سبب تغییر قیمت بین برندها می شود، می توان به طول عمر کامپوزیت ها اشاره کرد. بعضی از کامپوزیت ها مدت زمان بیشتری در دندان بدون کوچکترین تغییر رنگ و لکه باقی می مانند، این کامپوزیت ها قیمت بیشتری داشته و گران تر هستند. به طور مثال دو برند Reveal و Aeliteflo، از جمله پر طرفدار ترین انواع کامپوزیت آمریکایی در ایران می باشند که علاوه بر قیمت بالایی که دارند، زیبایی، درخشندگی، دوام و طول عمر بالایی نیز دارند. یکی از راه های افزایش طول عمر کامپوزیت دندان، رعایت بهداشت و جرم گیری دندان های کامپوزیت شده می باشد.

هزینه لمینت کامپوزیت در سال 1400 چقدر است؟

داشتن لبخندی زیبا و دندان هایی مرتب و سفید، یکی از مهم ترین عوامل زیبایی است. اگر به دنبال لبخندی زیبا هستید، کامپوزیت دندان بهترین راه حل برای شماست، اما قبل از انجام این روش، باید از هزینه آن آگاه باشید. قیمت لمینت کامپوزیت‌ دندان نیز همانند دیگر درمان های دندانپزشکی بسته به تعداد دندان های انتخابی، وضعیت دندان ها و نوع مواد انتخابی متفاوت است. در کلینیک دندانپزشکی دکتر مونا نوروزی، شما با کیفیت‌ترین مواد را برای ترمیم‌های کامپوزیت دریافت خواهید کرد. با مراجعه به هزینه انواع روش های طراحی لبخند، هزینه لمینت سرامیک، هزینه ترمیم همرنگ دندان و هزینه روکش تمام سرامیک، از هزینه دیگر روش ها نیز آگاه شوید.

هزینه کامپوزیت دندان در سال 1400 چقدر است؟جمع بندی

در این مطلب به هزینه کامپوزیت دندان در تهران پرداختیم. به طور کلی یکی از مواردی که این روزها فکر بسیار از افراد جامعه را به خود مشغول کرده است، داشتن دندان هایی زیبا و یکدست می باشد. درخشندگی و سفیدی دندان ها، منجر به جوان تر نشان داده شدن چهره می شود و دندان تیره و رنگ پریده، چهره فرد را مسن تر نشان می دهد.

کامپوزیت دندان جزو یکی از روش های پرطرفدار با هزینه معقول است که افراد برای زیبایی دندان های خود انتخاب می نمایند. در این روش بدون هیچ گونه درد و با هزینه کاملا مناسب، صاحب دندان هایی سفید و زیبا می شوید. هدف مهم و نهایی در این روش، رضایت بیمار و زیبایی صورت و لبخند است. خانم دکتر مونا نوروزی، متخصص ترمیمی و زیبایی دندان، با مشاوره و بررسی وضعیت فیزیکی دندان ها و با بهترین مواد، لبخندی زیبا را به شما هدیه می دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *